Základní informace o stránce

Vyhledávání V pravém horním rohu je lupa. Po kliknutí můžete zadat slovo, které Vás zajímá. Ve výsledcích pak toto slovo rychle dohledáte pomocí klávesové zkratky CTRL+F. Takto nejsnadněji a nejrychleji na stránkách najdete přesně to, co vás zajímá.

Procházíte chemoterapií, biologickou léčbou apod.?
Doporučení doplňků, které zmírní nežádoucí vedlejší účinky a případně zvýší účinnost léku najdete v tomto článku.

Čeká vás chemoterapie nebo jste po chemoterapii či jiné léčbě?
Zvažte nasazení Halifax protokolu.

Chcete z nějakého důvodu zvolit pouze alternativní léčbu?
Halifax protokol je komplexní sestava léčebných protokolů na cca. 6 měsíční užívání. Zahrnuje vysoké dávky nejnadějnějších doplňků jako jsou kurkumin, resveratrol či EGCG. Vše je do detailů promyšleno zejména směrem k nejúčinnějším kombinacím.
Pokud uvažujete o odmítnutí klasické léčby, prosím zvažte svou volbu. Čistě alternativní léčba prokazatelně vede, v porovnání s nejlepším možnou standardní léčbou, ke zkrácení doby dožití. Nedejte na bulvární články na internetu, rady různých šarlatánů nebo emočně zabarvené komentáře lidí na internetu. Za celou dobu co se tématu věnuji, zatím nevím o nikom, kdo by se vyléčil čistě alternativně. Vím o mnohých, kteří to takto zkoušeli, ale buď zatím s nemocí stále bojují, nebo jsou už mrtví. A vím také o alternativních léčitelích, kteří tvrdí, že mají desítky vyléčených, ale já znám jen “jejich mrtvé”.

Hledáte informace o konkrétním druhu rakoviny?
Najdete v tomto článku.

Hledáte informace o konkrétním doplňku?
Na úvodní stránce stiskněte klávesy ctrl a f dohromady a napište co hledáte (použijte vždy jen jedno slovo). Např. kurkumin. Úvodní stránka obsahuje poměrně dlouhý seznam jednotlivých doplňků a tímto způsobem najdete to co hledáte nejrychleji. Bohužel ne ke všemu je zatím vytvořen článek.