3.2. 2018 Dobrá zpráva. Pavel Kařízek z Chýně alias Dr. Bylinka už zabalil krám. Viz článek na toto téma.

9.1. aplikace na těžbu kryptoměny zprovozněna, ale tedy zájem o tuto formu podpory je minimální. Za 2 dny kliklo jen pár lidí a nechávají běžet jen krátko. Tak jestli se vytěžilo měny za 30 haléřů… Je to s podporou práce, kterou u nás někdo dělá zadarmo, žalostné. A to zrovna tato forma je myslím jednoduchá, prostě na pozadí běží aplikace, která zvýší o pár haléřů účet za elektřinu.

6.1.2018 zkouším na stránky použít alternativu k reklamám, která je teď na internetu hodně módní. Jde o program, který využívá výpočetní sílu procesoru čtenáře po dobu co je na stránkách. Čtenář si může sám rozhodnout kolik výkonu stránce věnuje. Program pak výkon procesoru používá k těžbě kryptoměn (něco jako bitcoin). Ještě ale musím najít optimální verzi pluginu, která by nějak srozumitelně uživatele požádala o souhlas, protože jsem zjistil, že verzi co mám na stránkách teď, hned zablokují antivirové programy, takže vlastně nefunguje. Tak se prosím nelekněte, když vám vyskočí okno s upozorněním na Trojana. Zatím ale test ruším, protože neumím umístit schvalovací okno na stránky 🙂

25.12. 2017  Heureka.cz po několika emailech podvodné texty o Varuminu stáhla, ale jen velmi neochotně. Je vidět, že peníze jsou pro ně až na prvním místě.

Pak tady máme spojení METABLOCu a CDS2, v případové studii u dvou pacientů, pod dohledem neortodoxního francouzského onkologa Laurenta Schwartze.
případová studie u dvou pacientů ve Francii, kteří podstupují léčbu protokolem METABLOC (na stránkách mám podrobný článek) a současně přidali užívání oxidu chloričitého.

 A nakonec smutné konstatování, že šarlatán Josef Čáp si nedá pokoj ani na Vánoce a nově lanaří lidi ne na vodu, která léčí rakovinu a stojí desítky tisíc (viz článek), ale tentokráte chce lidi obrat pomocí tzv. Ponziho schématu nákupy pseudo-krypto měny DasCoin. Odkaz, který uvádí, obsahuje vnořený referenční link a pokud se přes něj v systému zaregistrujete, majitel tohoto referenčního odkazu z vás bude mít, až do krachu celé pyramidy, pravidelné příjmy. Tady stručně o DasCoin.

25.11 i Heureka.cz propaguje a dává prostor podvodu jménem Varumin. Nehoráznost. Vyzval jsem je k okamžitému stažení lživého reklamního textu o “úspěchu při terapii rakoviny v každé formě – s metastázami i bez metastáz”. Je to vrcholný hnus od největšího českého srovnávače cen.

 

25.11. prozatím nejrozsáhlejší studie potvrdila zdravotní benefit pití kávy, s největším benefitem u 3-4 šálků kávy denně (odkaz), jak nižší úmrtnost, tak nižší výskyt kardiovaskulárních onemocnění, tak nižší výskyt rakovin aj. Pití kávy (pokud není spojeno s kouřením cigaret) je tedy jednoznačně zdravé!

25.11.  Čím dál více studií odkrývá vztah mezi nádorovými buňkami a některými viry a bakteriemi (některé okrajové zmínky i u kvasinek). Nejnověji se toto téma objevilo u rakoviny tlustého střeva (článek). Osobně v tom vidím jeden z nejdůležitějších cílů pro výzkum, protože se zdá, že si navzájem pomáhají a už jsem na to upozornil třeba u glioblastomu, kde se ukazuje, že podávání léku proti lidskému cytomegaloviru velmi zlepšuje vyhlídky pacientů, kteří podstupují léčbu. Myslím si, že se v budoucnosti zjistí, že tyto symbiotické vztahy probíhají i u jiných rakovin a že je to fenomén velmi rozšířený a zásadní, nikoliv, jak se domnívají vědci dnes, okrajový (známo třeba Helicobacter Pylori u rakoviny žaludku).

19.11. poznámka ke kolostru

Žrát kozí kolostrum je taková pitomina, že to nemá obdoby. Za a) nejsou téměř žádné průkazné studie o účincích na imunitu a za b) je to extrémně drahé (jsou desítky levnějších a účinnějších doplňků, které mají účinnost prokázány mnohem více). Je to všechno jenom byznys, protože to byla jedna z posledních věcí, které se nesměly prodávat (z krávy nebo ovce). Tak se vytvořil tenhle humbuk. A samozřejmě ziskuchtivci tohle doporučí, protože z toho mají provizi. Pro zájemce tady černé na bílém: účinek 0-0-0. https://examine.com/supplements/colostrum/
Neseriózní zdravotní poradce se pozná tak, že vám na první schůzce prodá kolostrum..

Guru Nepilý. Lesk a bída české alternativní medicíny.

Už mi to nedalo a našel jsem si čas sepsat článek o zákulisí české alternativní medicíny.

Nejvyhledávanější výrazy na stránce aneb Varumin se vrací

Za poslední dobu jsou 8 nejvyhledávanějšími výrazy na stránce alternativnicesta.cz následující:

Na první a osmém místě se umístil Antabus. Je to velmi překvapivé, protože v bulváru se o antabusu jako o zázračném léku na rakoviny nepíše. Myslel jsem si, že je to dáno Wikipedia odkazem, ale ten vede přímo na článek. Tam není důvod, aby čtenář vyhledával, když už “našel”. Tak pro mě zůstává záhadou, proč zrovna Antabus je nejvyhledávanějším slovem na stránkách.

Graviola, pampeliška a amygdalin jsou jasné “hity” a koluje o nich mnoho bulvárních článků.

Co nechápu je tolik vyhledávání Varuminu. Varumin je makedonský podvod, který se vydává za lék na rakovinu. Strávil jsem, úspěšně, mnoho hodin času, abych vyčistil český web od tohoto jedovatého plevele, který okrádal onkopacienty o peníze. Když si dnes zadáte “varumin” do googlu, tak už se za lék na rakovinu tento doplněk stravy nevydává. Tedy alespoň u většiny eshopů. Třeba Brněnská lékárna je v pohodě viz odkaz. Naopak na benu.cz zase lžou jako když tisknou.

Varumin žádný prokázaný protinádorový účinek nemá, proti žádným metastázám nepomáhá. Je to jen pár bylin vyluhovaných ve vodě za mnoho tisíc korun, které se snaží vyvolat dojem, že jsou lékem na rakovinu. Cíl je jen obrat pacienty, kteří hledají pomoc, o peníze. Napište lékárnám jako je benu.cz info@benu.cz ,že nepovažujete za morální, aby takové podvody propagovali a prodávali a vydělávali na nich. Já jim dnes napíšu, aby lživý popis odstranili do pondělí. Tento výrobek prodává i Dr. Max napište i jim ceo@drmax.cz

Na odstranění lží z jejich stránek varumin.cz bohužel české úřady nemají páky, neboť web je registrován kdo ví kde a nefiguruje tam žádná firma s českým IČO. Na webu je kontakt jen na slovenskou firmu Grynt, s.r.o.