Guru Nepilý. Lesk a bída české alternativní léčby.

Jméno: Ota
Příjmení: Nepilý
Povolání (krycí jméno): fotograf
Místo pobytu: Brno
Věk: 55 let
Vzdělání: Střední uměleckoprůmyslová škola v Brně
Koníčky: amatérský onkolog, parazitolog, gynekolog, anesteziolog, veterinář, imunolog, alergolog, patolog, nefrolog aj.

Zajímavost: donedávna nevěděl, že má člověk jen jeden žaludek. Domníval se, že jich má více, jako kráva. Po získání tohoto nového poznatku se již cítí i  zdatným odborníkem na gastroenterologii.

Na Nobelovu cenu zatím nominován nebyl. Ale akademici ho budou do budoucna jen těžko moci přehlížet. Nepilý si totiž myslí, že zná řešení všech nemocí světa. Své pacienty ani nemusí vidět. Stačí mu do ruky vzít kyvadlo a dokáže je přesně diagnostikovat na dálku. Bez zaváhání radí i u nemocí mu dosud neznámých (po tom, co si jejich název vygoogluje). Ve svém poznání lidských nemocí vychází hlavně z celoživotního díla inženýrky Hany Bláhové (Vysoká škola zemědělská v Brně), jejíž dvě knihy: Deník poradce 1 a Deník poradce 2 zřejmě celé přečetl.

Ve své undergroundové medicínské praxi využívá tyto hlavní zbraně: kyvadlo (Ota je držitelem černého pásu ve schopnosti s někým vykývat), MMS a CDS2 (ve formě prostorových inhalací, koupelí, zabalení do vaku, pití, potírání, postřiků a klystýrů), DMSO, odvar a tinktury z byliny Marco. Proti zlým zónám a zlejm duchům z Čortova hrádu bojuje šungity (odpadní černý kámen z Ruska) a orgonity (různé druhy kamenů zasazených v pryskyřici a kovových pilinách). Obojí vyniká ani ne tak nadpřirozenými energetickými vlastnostmi, ale zejména pohádkou ziskovou marží. Dále fandí prostředkům klasické medicíny na odčervení (tzv. antihelmintikům), které se pod rukou získávají po internetu na černém trhu (praziquantel, albendazole, mebendazole, Hetrazan aj.). Sem tam do repertoáru zařadí i informační preparáty jiného českého arcišarlatána, kterým se říká Joalisky. Kromě kyvadla měří i přístrojem Salvia, což je v podstatě elektronické kyvadlo bez jakékoliv schopnosti cokoliv měřit. Pro názornou ukázku kvality měření zde pokus změřit hodnoty u člověka a u jahodového kompotu obdobným přístrojem s názvem Metatron.

Přístroj našel jahodovému kompotu slinivku i srdce. Bohužel pro kompot, na obojím našel i patologické změny. Kompot se bude muset jít léčit.

 

Nepilý po(d)ráž(d)í autismus

Delfská věštírna zavírá krám. Nahradí ji fotograf.

Nepilý pánovi s glioblastomem předepsal, aniž by ho kdy v životě viděl, po konzultaci s kyvadlem, pravděpodobně odčervení pomocí Praziquantelu. Když pán do měsíce neumřel, po mega dávkách načerno na internetu objednaného léku, připsal si pan Nepilý terapeutické zásluhy za prodloužení života.

Odkaz na diskuzi Autismus a CDS2
Odkaz na věštění kyvadélkem

 

Nepilý vítězí nad Ebolou po setech 6:1 6:0. V dalším kole ho čeká Sárs.

Nepilý má kamarády, kteří mají volný přístup k verzím viru Ebola. Klobouk dolů, pane fotografe, české laboratoře by vám mohly závidět. Zabití viru a vůbec jeho přítomnost byla ověřena přístrojem Salvia. Salvia je jeden z největších podvodů alternativní medicíny. Výsledky “měření” se dají snadno ovlivnit silou přítlaku na elektrodu. Pokud chce poradce (tak si tito šarlatáni říkají) u pacienta prokázat přítomnost měřeného patogenu (nemoci, parazita apod.), stačí více zatlačit. Detoxikační terapeut (více noblesní název) zatlačí vždy podle toho, kterým jeho doplňkům a lékům se zrovna blíží expirace. Např. pokud jsou to léky na tasemnice, tak ten den prostě všichni klienti odcházejí domů s diagnózou “tasemnice”.

Člověk, který vám nabídne placené služby a vytáhne na vás tenhle ten nesmysl, by neměl “odcházet” s vašimi penězi, ale s pořádnou českou fackou za to, že z vás dělá debila.

Odkaz na diskuzi o viru Ebola.

Nepilého řešení rakoviny aneb za vším hledej červa

Za většinou rakovin vidí Nepilý červy. Konkrétně a hlavně echinokoky (česky se jim říká měchožilové). Dle Nepilého se jedná se o velmi pohyblivé, mrštné potvůrky, které dokonce stihnou uhnout i před jehlou při odběru tkáně. Takto se ovšem měchožilové chovají pouze v bujné fantazii pána Nepilého. Ve skutečnosti se z vajíček vylíhne larva (tzv. onkosféra), která se usadí nejčastěji v játrech a plicích a přetvoří se v cystu, která postupně roste třeba až 20 let. Po téměř celý životní cyklus je tak echinokok v těle ve formě nehybné cysty. Pohádku o tom, že cysta jako hejno rybiček uhne před jehlou, vymyslel jako první na světě až fotograf Nepilý. Pro lidi je tato představa lákavá.

Jak ale vysvětlí, že na CT snímcích jsou nádory před i po odběru tkáně na stejném místě? No, on ten echinokok napřed před jehlou uskočí a pak se zase vrátí.. Dobří echinokokové se vracejí.

Lidé na Facebooku těmto žvástům tleskají a děkují za jednoduché vysvětlení příčiny vzniku rakovin u člověka.

Proč nefunguje u rakoviny chemoterapie, ani jiná léčba, Nepilý snadno vysvětlí. Léčba stvoří zmutovaného NadEchinikoka.

Odkaz na diskuzi Echinokok a onkologie

Ottův slovník naučný. Nepilého Návod Na Nemoci

Parodii na Nepilého zveřejnil ve skupině Užíváme CDS2 Jarda Čeřen a je pravdou, že téměř totožný postup, bez jakýchkoliv modifikací, doporučuje Nepilý na všechny lidské neduhy, ať už jde o žloutenku, rakovinu, roztroušenou sklerózu nebo třeba zácpu. V kuloárech se Nepilému přezdívá “doktor copy and paste” (doktor kopíruj a vlož).

Všem pacientům bez ohledu na pohlaví, věk, výšku, váhu, nebo onemocnění, poradí Doktor Copy and Paste následující:

“Začít pít CDS2 nízké koncentrace, postupně zvyšovat dávky i koncentraci. CDS2/MMS s hgs – potírání a koupele. Přidat čaj Marco a tinkturu z Marca..
Je potvrzené kyvadlem, že na 50% zabere. Nutno odstranit GPZ, nejlépe orgonitem od Nandyho. Pořešit minulé životy. Ale může tam být spousta jiných zátěží, včetně parazitálních a z parazitů cokoliv, i plísní.
Není od věci komplexní detox a zjištění příčin – zátěží, ale jinak aplikace CDS2 velmi pomáhají – pití CDS2 asi půllitr denně o síle 50 až 100 ppm, dávky po 1 až 1,5 dcl. Potírání kůže koncentrátem CDS2 o síle 2000 ppm, lze podle snášenlivosti i maličko navýšit a to potírání cca 3x denně. Společně CDS2 + 70% DMSO, pak jsou dobré koupele a prostorové inhalace. Je třeba účinně odčervit.”

 

GPZ, černí mágové, špatná karma aneb když Nepilého metoda selže

Zkratkou GPZ označuje Nepilý geopatogenní zóny. Pamatuju si příklady pacientů, kteří zemřeli, i když dodržovali, co jim Nepilý nařídil. U těchto pacientů často zpětně Nepilý poukázal na to, že se u nich neřešily geopatogenní zóny. Tedy že jejich postel prostě stála na špatném místě.

A přitom stačilo otočit postel…

Všechny smrťáky, u kterých byl přítomen, vysvětluje jak přes kopírák: napřed jeho metody vedou k výraznému zlepšení, pak ale na scénu přicházejí doktoři, kteří když vidí, že je na tom pacient lépe, tak řeknou, že už nyní může podstoupit chemoterapii. Pacient uvěří lékařům, podstoupí chemoterapii a brzy umírá. Pokud výjimečně nelze vinit lékaře, dostanou se ke slovu geopatogenní zóny, nebo ve stavu nejvyšší nouze “útoky černých mágů”, jak zaznělo v souvislosti se smrtí mladého člověka pana Karla Vostruhy, který byl sám odčervovacím terapeutem a na němž si snažilo přihřát polívčičku mnoho českých šarlatánů. Když mu žádná z jejich pseudo-metod nepomohla, tak se muselo najít vysvětlení v karmickém osudu a údajně v tom, že podlehl útokům černých mágů na svou osobu.

Níže uvedený komentář je k nekrologu, který na stránky Užíváme CDS2 vložil Nepilý. Pan Vostruha zemřel 22. září 2016 a když jsem četl, jaké blitky oba hlavní šarlatáni ze skupiny Užíváme CDS2 byli schopni pod jeho památkou vyplodit, tak jsem myslel, že budu muset jít zvracet. Nic takového si určitě Karel Vostruha nezasloužil. Nejprve Nepilý uvádí, že za smrt může “nasazení černých mágů” a následně se připojí Lukáš Sehnal, který prostor nekrologu využije k reklamě na podvodné tachyonizované nesmysly, které prodává. Trapno mu zcela evidentně vůbec není. Lidská hnusota v nejčirejší podobě. Dvě hvězdy české alternativní medicíny v nejzářnější podobě. I pohled na hovnocuc, jak vtahuje sračky, je příjemnější, než číst některé výplody těchto pánů.

Tachyonizované produkty jsou běžné věci, které procházejí mystickým tajuplným procesem tachyonizace, který je patentovaný a tudíž se o něm nic nedozvíte (nebo jen Sehnalovy bláboly). Tento proces má zvýšit potenciál (Sehnal se velmi rozčiloval, když jsem použil slovo “účinnost”; proto opravuji: tachyonizace nezvyšuje účinnost, nýbrž potenciál) tachyonizovaných produktů až o milión procent (a tady znovu musím opravit, konkrétně je to slovy mistra Sehnala přesně o 1.580.000 %). Pánové museli být notně sjetí, když tyhle voloviny vymýšleli.
U produktů jde třeba o bylinné tinktury (nic proti nim), kde si za tachyonizaci připlatíte stovky % k ceně a získáte tím třeba tachyonizovanou super pampelišku (s potenciálem 1 milion 580 tisíc procent navíc 🙂 A to se vyplatí ne?

Vše naprosto do očí bijící podvod, který pánovi prochází jen proto, že je celý eshop na serveru v USA a tudíž ho nemají české orgány jak postihnout. Dnes už nabízí i takové absurdity jako tachyonizované vložky do bot, tachyonizované hedvábné šály, nebo za 14 tisíc tachyonizovaný hvězdný prach. Lidí hloupých nebo důvěřivých nebo v nouzi je pořád dost, aby mohly takové existence v naší společnosti parazitovat.

Tachyonizované potítko nyní v akci jen za 650 korun !

 

Do diskuze se přidal i další český arci šarlatán pan Jozef Čáp, který tvrdí, že má zaručený recept na rakovinu se 100% zárukou úspěchu. Svoje postupy se snaží aplikovat i na veřejně známé a slavné lidi viz níže Bořek Šípek a paní Věra Čáslavská. Pokud si ale nemůže přivlastnit úspěch, pak neváhá vinit z neúspěchu pacienta. O Čápovi již je na stránkách článek.

Odkaz na komentáře ke Karlu Vostruhovi

Lže jako když čáp tiskne

Ve skupině Užíváme CDS2 se do Čápa pustil v květnu Nepilý (ano, mezi šarlatány probíhají často mocenské boje o ovečky a jejich dukáty). Obvinil Čápa z propagace předražených multi level marketingových produktů Lavylites. Čáp se proti nařčení ohradil s tím, že nikdy Lavylites nepropagoval.

Ale internetové hory mají oči. A načapaly Čápy na lži.

 

Veronika a další selhání Nepilého metody

Paní Veronika bohužel odmítla klasickou léčbu a důvěřovala detoxikaci a obrovským znalostem fotografa o lidském těle (člověk má dvě a více jater a tak). Vždyť přece rok předtím (jak se dozvíme níže) založil fotograf Nepilý laboratoř na výzkum oxidu chloričitého..

Jak bývá u šarlatánů zvykem, ze selhání svých metod obviní vždy pacienta. Veronika “nedokázala udržet účinné dávky”. A samozřejmě, za smrt mohou doktoři, kteří velkými bolestmi trpícímu člověku dali morfium.

Slovy Nepilého, “rakovina by byla řešitelná…. ale v plicích bylo velké množství škrkavek”. Nutno dodat, že Nepilý škrkavku viděl jen na obrázku a že jeho domněnka, že je paní zahlcena škrkavkami, byla jen jeho fantasmagorie, nebo vznikla “měřením” na Salvii (přístroj, který měří zdravotní stav člověka zhruba stejně přesně jako bychom ho měřili mlýnkem na kávu).

Nevím, jak se ten člověk dokáže ještě podívat sám na sebe do zrcadla, a nezvracet. Nejprve pacientku dovede do stavu těsně před smrtí, kdy již trpí velkými bolestmi a pak, když je na vlastní žádost hospitalizována, tak její smrt svede na dávky morfia a antibiotik.

Odkaz na Nepilého příspěvek o paní Veronice

Syndrom barona Prášila aneb mytománie

Cituji z článku na Vitalionu: “Oproti skutečně vážným, výše popsaným příznakům je bájivá lhavost – nazývaná někdy mýtomanie nebo syndrom barona Prášila – takříkajíc brnkačka. Postižený si vymýšlí často neuvěřitelné historky, jejichž vyznění ho staví do zajímavého, „lepšího“ světla. Netrpí jimi, jako tomu může být u bludů a halucinací. Lež mu pomáhá být středem pozornosti.
Laicky lze o mýtomanovi říci, že je to psychopat. To je osoba trpící určitou poruchou osobnosti. Její svéprávnost a schopnost reálného vnímání je zachována.”

Nepilý se jako mytoman uvedl 25.7. 2013 ve Facebookové skupině Užíváme CDS2, kdy prohlásil, že si pořídil nové výzkumné vybavení pro laboratoř, včetně mikroskopu. 3 roky na to byla tato lež odhalena a vyšlo najevo, že jediné co si Nepilý pořídil byla fotografie mikroskopu, který měl nafotit pro svého klienta. Žádná laboratoř, žádné vybavení, žádné výzkumy a žádný mikroskop se nekonaly. Touto lží se ale Nepilý pasoval do role gurua ohledně používání oxidu chloričitého a začal získávat ovečky.

Odkaz na diskuzi na téma Nové výzkumné pracoviště

Mytoman se vrací, tasemnice znovu zvrací

Nepilý se skoro na vlas po třech letech vrací a znovu se staví do role někoho, koho oslovila seriózní instituce (bohužel nikoliv ta v Bohnicích). Bude to tentokráte pravda? V komentářích na jasné dotazy Nepilý mlží a uhýbá.

Odkaz na diskuzi Návrh testování CDS2

Nepilý potvrzuje své věštecké (ne)schopnosti

Nepilý se rozhoduje nechat otestovat své věštecké schopnosti práce s kyvadlem. Po dlouhém přemlouvání se zúčastňuje testu, který připravil Jarda Čeřen ve facebookové skupině Užíváme CDS2. Nepilý měl s kyvadlem uhodnout sekvenci náhodných písmen. Z 26 písmen se mu podařilo trefit jedno.

Prosím, uvědomte si, že tímto způsobem testuje i léčbu u nemocných lidí a vybírá jim doplňky nebo jim třeba vytestuje, jestli jim pomůže chemoterapie nebo ne. A lidé mu věří.

Odkaz na diskuzi k testování schopnosti měřit kyvadlem

Černé stíny z minulosti. Guru agentem STB?

Prý ne, prý ho naopak pronásledovali.. Ať je to, jak je to, spisy na agenta STB, narozeného ve stejném roce, se stejným jménem, s krycím jménem “Fotograf”, existují.

Otovo vyjádření ke spolupráci. Vše odmítá, nakonec se ještě považuje za hrdinu. Sice je evidován jako agent, ale vlastně byl nepřítelem socialismu. Mytománie znovu v akci?

Odkaz na Cibulkovy seznamy, kde je Nepilý veden jako tajný spolupracovník a agent STB.

Sexuální obtěžování, přetahování klientů, byznys s orgonity. Sodoma a gomora.

7. června 2017 se do sebe ve skupině Užíváme CDS2 pustili dva admini skupiny: Jarda Čeřen a Ota Nepilý a vylezlo na povrch hodně svinstva. Odkaz na celou diskuzi (pozn. mnoho komentářů bylo smazáno adminy skupiny, protože vylézaly na povrch hrozivé věci).

Začneme obviněním s pomlouvání jiných terapeutů a nabízením orgonitů jako nutné součásti léčby. Orgonit je kus šutru v pryskyřici a kovových pilinách, jehož prodejem se někteří šarlatáni živí. K ceně šutru si ale přihodí 10000%. Čeřen má v textu níže na mysli Nepilého.

Diskuze přitvrzuje. Nepilý je obviněn, že mu smrdí z huby. Na svou obhajobu uvádí, že si už 15 let nečistil zuby.

Dále se do Nepilého pouští i Jitka Safianová, které pronajal svůj ateliér pro poradenství. Obviňuje Nepilého např. ze sexuálního obtěžování. Následují hádky o ramaloop, přístroj za nějakých 26 tisíc, který je další variantou podvodné hračky, na kterou šarlatáni loví své oběti. Nepilý je nařčen z toho, že hned jak vyšel její pacient z “ordinace”, tak Nepilý číhal za dveřmi a pacientovi tvrdil, že to co slyšel jsou blbosti a že je zcela nezbytné řešit geopatogenní zóny a pro vyřešení je třeba si od něj koupit orgonit.

Nepilý na kritiku reaguje způsobem sobě vlastním. Vymýšlí si novou fantasmagorii, která ho znovu staví do role světce.

Čeřen mu ale pohádku o tom, že byl v minulém životě Jaroslava, nezbaští.

S trefným shrnutím celého tohohle Kocourkova přichází Kocourková:

Když se dva perou, třetí se směje

Z pohledu dalšího šarlatána, zakladatele skupiny Užíváme CDS2 Lukáše Sehnala, se celý konflikt odvíjí velmi dobrým směrem. Nesmysl jménem orgonit je totiž přímou konkurencí pro jeho nesmysl jménem Tachyony. Proto rád využije příležitost a náležitě se do orgonitů opře.

Je velká odvaha, když šarlatán, který prodává lidem tachyonizované nesmysly, se opře do jiného šarlatána, který prodává totéž. Lidovým rčením si totiž “sere do vlastního hnízda”. Zřejmě Sehnal došel k názoru, že orgonity nabývají na popularitě a kazí mu kšeft. Přece jenom, hloupých ovcí je jen omezený počet a na trhu lidské blbosti není místo pro dva subjekty. Dvoreček už byl dvěma kohoutům malý.

Prodavač orgonitů Nandy se ozval, ale záhy byl ze skupiny vyloučen. Nandy je ten, kdo zasvětil Nepilého do umění siderického kyvadla.

Svátek svatého Nepily. Ordinace má zavřeno.

26. 8. 2017 přecházel pan Nepilý na nového poskytovatele internetového připojení. Tento den je v Česku oslavován jako den svatého Nepily. Je dnem, kdy jsme měli všichni od Nepilého alespoň na pár dní pokoj.

Závěr

Takto vypadá česká scéna alternativní medicíny.

A víte co, přiznání závěrem. On to ten Ota nemyslí špatně. Nemyslím, že je zlatokop nebo že by chtěl někomu ublížit (sám ostatním tvrdí, že skoro všechno dělá zdarma). Obávám se, že zde hraje roli duševní porucha a už jsem mu kdysi přátelsky doporučoval vyhledat odbornou pomoc. Má spekulace o jeho zdraví, za prvé, mesiášský komplex.  Jde o stav mysli, při kterém se osoba domnívá, že jejím osudem či určením je zachraňovat a zachránit. Hlavní hrdina si vybírá kolem sebe hlavně lidi nemocné či postižené, což mu umožňuje realizovat se jako zachránce. Ale když nemocného s rakovinou zachraňuje někdo, kdo neví, kolik má člověk jater?

Dále mytománie. Postižený si vymýšlí často až neuvěřitelné historky, jejichž vyznění ho staví do zajímavého, „lepšího“ světla. Jde o poruchu mírně zabarvenou do psychopatie, kdy postižený potřebuje za každou cenu před druhými vypadat dobře. On mi Ota poděkoval i za tento článek, což bohužel naznačuje, že buď je psychopat nebo světec. Obojí postrádá kvalifikaci pro léčbu nemocí.

Člověk, který trpí tímto mixem onemocnění, se svému okolí jeví jako člověk velmi dobrý, s čistým srdcem, který to s lidmi myslí dobře. Nemohou uvěřit, že by to bylo jinak. Tenhle článek budou brát jako snůšku blábolů, vět vytržených z kontextu, jako házení špíny na někoho, koho považují za světce. Nemám jim to za zlé, neboť rozpoznat jemné nuance psychopatické osobnosti je velmi těžký úkol i pro zkušeného psychiatra. Psychopat vyniká zejména ve schopnosti manipulovat s okolím a vypadat u toho přesvědčivě a důvěryhodně.
I mě se dlouho Ota jevil jako člověk velmi klidný, vyrovnaný, mírumilovný, pobožný, bez vedlejších úmyslů. Než jsem si uvědomil, že toto roucho beránka je velmi nebezpečné pro jeho ovečky. Kdyby jim chodil kosit zahradu, vybírat plevel, pomáhal jim odnést nákup nebo je fotil, společnosti by prospíval. Ale když se tento člověk rozhodne zachraňovat všechny nemocné světa a přesvědčovat je velmi manipulativním způsobem (byť vždy dodá “já nic, já jen fotograf”), který často v důsledku vede k tomu, že se na něho upnou a často odmítnou jiné druhy léčby, pak se takovým konáním stává pro okolí nebezpečným.

Oproti jiným vydřiduchům a podvodníkům Otu Nepilého považuji jen za nebezpečného šarlatána a domnělého světce. A varuji před tím, svěřovat mu zdraví své nebo svých blízkých. Ostatně, k aplikaci jeho léčitelské metody “kopíruj a vlož” ho vlastně osobně ani nepotřebujete. Jen Ota potřebuje světlo vašeho vědomí.

P.S.

Ne žaludky, ale játry

Musím se panu Nepilému ještě velmi omluvit (ironie). Neoprávněně jsem ho v úvodu nařknul, že nevěděl, kolik má člověk žaludků. Oprava viz níže. Týkalo se to počtu jater. Nepilý tuto záměnu hodně akcentuje a cítí se být velmi poškozen. Z mého pohledu je jedno jestli jde o počet jater nebo žaludků. Obojí ilustruje, jak extrémně nekompetentní osobou ohledně lidského těla a zdraví tento pán je a jak je absurdní poslouchat rady někoho takového pokud jde o život (a mé stránky jsou o léčbě rakovin a tento článek o Nepilého radách ohledně léčby rakovin).

Oto Nepilý píše “kde staví i na takových lžích, jako, že tvrdím, že člověk má čtyři žaludky…”. Ptám se, jaký je rozdíl, když někdo tvrdí, že máme dvě játry nebo tvrdí, že máme několik žaludků? Dle mého žádný. Jestli tohle má být jádro Nepilého kritiky mého článku…

 

P.P.S.

Vysaď léky, už je bereš dlouho! Játra se chytnou skoro hned.

Ještě perlička, níže Nepilý, aniž by věděl co jsou imunosupresiva, radí člověku po transplantaci jater, aby je vysadil. Pokud by tento člověk na Otovy rady vsadil, a imunosupresiva vysadil a nahradil CDS2, velmi pravděpodobně by po nějaké době došlo k selhání jeho jater tím, že by je tělo odmítlo. Vše by mohlo skončit smrtí. Jestli pán ještě žije, nevím. Naštěstí se totiž v diskuzi našly i hlasy zdravého rozumu. Po transplantaci se imunosupresiva musí brát doživotně.

Jestli mají některé Otovy rady schopnost léčit, netuším, ale schopnost zabít, jak vidno, v některých případech mají.

J

Odkaz na diskuzi

P.P.P.S.

Pro zajímavost a studii fenoménu guru a jeho zcela zfanatizované ovečky viz FB diskuze pod mým článkem ve skupině Užíváme CDS2.

 

P.P.P.P.S.

Úspěchy, úspěchy, úspěchy… jen pacienti mezitím umírají…

Ota se chlubí svými “úspěchy”.. viz v rámečku označeno červeně, konkrétně vyléčením z rakoviny plic. Ota si myslí, že nešlo o rakovinu, ale o parazita na plicích (echinokok). Toto napsal 17.8. 2016. Pravdou ale je, že v době, kdy komentář publikoval, jím zmíněný pán již měl bolesti a nacházel se v terminálním stádiu adenokarcinomu plic. O 8 měsíců na to, bohužel za velkých bolestí, zemřel. Upřímnou soustrast rodině. Byť jsou někteří příbuzní zřejmě dodnes přesvědčeni, že udělali dobře, když odmítli chemoterapii a uvěřili detoxikaci a odčervení dle Nepilého. Neboť přece Nepilý tvrdí, že u rakoviny plic znamená chemo do půl roka umírat v bolestech. Mě prostě nepřijde normální se na internetu chlubit úspěchem v léčení, když v tu dobu pacient již v bolestech umírá.

Nebyl by to Nepilý, kdyby z neúspěchu znovu neobvinil nemocného a jeho rodinu, kteří usnuli na vavřínech a nepokračovali v odčervování.

Odkaz na tuto diskuzi