OK Sázky

Ok Sázky. Jak s jistotou prodělat peníze

Tento článek bude analyzovat (ne)úspěšnost sázkového poradenství OkSazky (https://oksazky.cz) a metody, jakými manipulují lidi k nákupu.

Pravdivé statistiky OK Sázek (nikoliv “ilustrační historie”)

 • za sledované období od 4.10. do 30.10. jsem zaznamenal 582 tipů, v průměrném kurzu 2,16
 • OK (trefeno) bylo 272
 • KO (netrefeno) bylo 298 (12 tipů nebylo vyhodnoceno: skreč, nehrálo se, draw no bet apod.) * kompletní seznam tipů s vyhodnocením viz OK TIPY
 • ROI (Return On Investment) je tak v záporu přes -1%
 • při sázce 1000Kč na každý zápas byste za sledované období byli -9550Kč 
 • k tomu samozřejmě musíte přičíst cenu tipů. Pokud byste je kupovali zvlášť, tak při průměrné ceně jednoho tipu kolem 800Kč byste byli v mínusu skoro půl milionu.
 • měsíční balíček Premium a Premium Exclusive tipů by vás stál zhruba od 7000 do 15000 tisíc, záleží jestli byste ho koupili bez akce, nebo v akci. Plus 999Kč za základní členství.
 • Tedy měsíční sázení s OK Sázkami by vás stálo zhruba 20 tisíc korun. Tolik byste zhruba v průměru prodělali každý měsíc.

 • pokud byste se drželi sázecí strategie, kterou na stránkách několikrát doporučili, tak byste byli v mínusu mnohem větším. Protože na tipy s důvěrou 99,99% doporučují sázet 10% celého kapitálu (říkají tomu bankroll management, což je každému, kdo tomu trochu rozumí, na první pohled jasné, že jde o úplnou absurdnost až zrůdnost). Tipy s největší důvěrou byly totiž za sledované období ztrátové (-6150Kč)
 • celkový mínus není tak velký jen díky několika šťastným trefám vyšších kurzů, které ale zase měly nízkou důvěru a dle doporučení byste je tak sázeli za méně peněz (já se v analýze doporučení nedržel, sázel jsem všechno za 1000). Jejich sázecí strategie pro velikosti vkladů by tedy vedla pouze k větší ztrátě.

Zde ke stažení PDF se všemi tipy a jejich vyhodnocením za dané období OK TIPY

Z dalšího zdroje se mi podařilo získat i tipy, které sázel člověk, který se nyní také cítí podvedený. Jde o tipy za část listopadu.

V sázení byl cca. -18 tisíc za sledované období. 89 OK a 123 KO. OkSazky listopad)

Srovnejte si výše uvedenou realitu s tím, co vám naslibují v různých kalkulačkách nebo při nákupu balíčků a zeptejte se, je toto podvod (v trestně právní rovině) nebo jsou to jenom šmejdi (v morální rovině)?

Pokud čtete tento článek, chtěl bych jen zmínit důležitou skutečnost. Na trhu jsou desítky dalších podobných poradenství a často stejní šmejdi jednu stránku uzavřou, změní jméno a podnikají dál. Odhaduji, že přes 95% z těchto poradenství nabízí ztrátové tipy.

Pokud nemá poradenství verifikaci (neuvádí na webu nezávislé třetí strany vyhodnocení všech minulých tipů), tak jde vždy o poradenství, které je ztrátové a vydělává pouze na blbosti a důvěřivosti svých zákazníků, které na nabídku svých služeb nachytá. Běžné manipulační techniky zahrnují vymyšlené pozitivní ohlasy zákazníků na webu (fotky lidí bývají staženy z internetu), zveřejňování nepravdivé historie tipů, hodnocení přes falešné profily na Facebooku, sdílení pozitivních článků z webu, bez uvedení, že jde o placený reklamní článek (PR), sdílení falešných tiketů (upravených ve photoshopu, nebo cizích), mazání všech negativních komentářů pod články na Facebooku a blokace uživatelů atd.

Na co si dát pozor

 • nákupem základního členství za 999 korun na měsíc získáte v podstatě nic; dle obchodních podmínek získáte právo na poskytnutí 4 tzv. free tipů – toť vše (4 tipy za 30 dní), na víc nárok mít nebudete.
 • pozor, této věty v obchodních podmínkách využívají i pokud budete mít snahu vypovědět smlouvu o poskytování služeb; žádnou poměrnou část peněz vám nevrátí s odkazem na to, že když vám už poskytli 4 tipy, že už tím svou práci za 999 korun odvedli
 • měl jsem koupený VIP Premium Exclusive balíček na 90 dní a po 30 dnech mi vypnuli přístup s tím, že si musím znovu dokoupit i základní členství za 999Kč. Dokonce mi neumožnili toto členství koupit ani za kredity, které u nich mám (a které se dají použít jen na nákup jejich služeb).
 • většina nákupů je možná pouze pokud odkliknete, že souhlasíte s automatickým obnovováním objednávky. To je z pohledu zákazníka velmi šílená a nebezpečná věc, protože pokud nevypovíte smlouvu 5 dní před jejím uplynutím, tak vám automaticky stáhnou z účtu další peníze za další období. A někdy je vypovědět smlouvu těžké, když třeba nefunguje email, který uvádějí. Pak nezbývá než doporučený dopis s dodejkou, což vás bude stát hodně času i peněz a nesmíte propásnout termín. Osobně mi zcela jasně a zřetelně potvrdili emailem, že mi automatické obnovování zruší, až asi po čtvrté urgenci. Napsal jsem to zcela jasně, že nechci nic prodlužovat a přesto mi odpověděli ve stylu, že jestli opravdu nechci, ať napíšu.
 • nenechte se zmanipulovat tipy, které publikují jako naprosté tutovky s 99,99% jistotou (často používají věty jako POVINNOST VSADIT apod.). Nesázejte za velké částky. Ověřil jsem tyto tipy samostatně a zjistil, že kdybych je sázel, skončil bych v mínusu. Vlastně byly ty tipy s nejvyšší důvěrou (a nejdražší) paradoxně za sledované období nejvíce ztrátové.
  Plus kdybyste je kupovali zvlášť, skončili byste v mínusu i několik desítek tisíc (cena tipů). Za každý z nich chtějí přes tisíc korun. Důvěra, kterou celé stránky jen přetékají, je jen čistá manipulace, jak vás ponouknout k nákupu více tipů.
 • V tomto duchu se nesou jejich popisky. Je to sprosté, nečestné, zavádějící, ale bohužel ne trestné.

 • nevěřte historii tipů, je to jen výběr toho, co se jim podařilo trefit a sem tam přidají KO, aby to tak nebilo do očí; neodpovídá to jejich skutečné historii. Skutečná historie vypadá mnohdy velmi nelichotivě a pokud by publikovali skutečnost, tak by si jejich služby nekoupil nikdo. Viz příklad tipů odpoledne až noc 11.10.2019. Historie vybraných tipů na www.oksazky.cz je čistá manipulace a lež.

  Takto dopadly odpolední a noční tipy. To už je umění netrefit toho tolik po sobě. Bylo by to vtipné, pokud by za to neinkasovali tisíce.

Jak se bránit šmejdům

 • Pokud byste chtěli od šmejdů získat peníze zpět, tak na to máte od podepsání smlouvy přes internet 14 dnů. Během této doby mohou začít plnit (dodávat tipy) pouze s vaším výslovným souhlasem, učiněným písemně. Pokud jste jim takový souhlas nedali, pak jim pošlete Odstoupení od smlouvy a žádejte vrácení celé zaplacené částky. To, že si do VOP dali, že zákazník tento souhlas již učinil, je irelevantní. Více viz např. § 1823
  Závazky ze smluv o poskytování služeb. Je-li předmětem smlouvy poskytování služeb, začne podnikatel s plněním své povinnosti ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy pouze na základě výslovné žádosti spotřebitele učiněné v textové podobě.

Příklad Odstoupení od smlovy
Vaše adresa
OK Sports Consulting s.r.o. IČ: 073 36 543 se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 299361

email: podpora@oksazky.cz
telefon: +420 722 614 195

Vážení,
dne (datum uzavření smlouvy) jsem prostřednictvím vašeho e-shopu www.oksazky.cz s vámi uzavřel kupní smlouvu, jejímž předmětem
je poskytování služeb. *** pro případ nákupu kreditů změnte “na nákup zboží”.
Vzhledem k tomu, že smlouva byla uzavřena pomocí internetu (telefonu), tj. typického prostředku komunikace na dálku, rozhodl jsem se využít svého práva podle ustanovení § 1829 odst. 1 ve spojení s § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, a tímto oznamuji, že od výše uvedené smlouvy odstupuji.
Zároveň nesouhlasím s předčasným plněním z vaší strany a nikdy jsem k němu nedal předchozí výslovný souhlas v písemné formě.
A výslovně si nepřeji automatické obnovování jakékoliv u vás zakoupené služby.
Požaduji vrátit celou zaplacenou částku na účet, ze kterého bylo placeno. (můžete vložit číslo svého účtu)

S pozdravem

* odstoupit můžete do 14 dnů od předání služby/zboží, bez udání důvodu (důvod neuvádějte, nemusíte) a máte nárok na celou zaplacenou částku. Zde na odkazu právní analýza advokátní kanceláře Kropacek Legal, kde se jasně uvádí, že pokud vám budou během prvních 14 dnů dodávat tipy, je to jen na jejich riziko. Spotřebitel zde má zvýšenou ochranu a pokud nedáte souhlas s předčasným poskytování písemnou formou (např. žádost emailem) nebo oni od vás takový souhlas nezískají (musí vás současně upozornit, že tím ztratíte možnost odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dní), pak máte nárok na celou částku zpět. Toto stanovisko sdílí i ČOI.

 • pokud si koupíte balíček dejme tomu na 2 měsíce a odstoupíte po měsíce, měli byste mít nárok na vrácení části plnění. Budou vám tvrdit, že nárok nemáte, bude potřeba řešit přes advokáta žalobou
 • zde formulář předžalobní výzvy, kterou zašlete, pokud vám odmítnou peníze vrátit. Doporučeně s dodejkou + následně ještě emailem na podpora@oksazky.cz  Pokud vám nevrátí peníze ani pak, je potřeba již podat žalobu u soudu přes advokáta (předžalobní výzva je ale podmínkou jako první krok)
 • pokud vám budou místo z emailů, které jsou uvedeny v obchodních podmínkách (podpora@oksazky.cz) psát bez podpisu z gmailové domény, tak takové emaily ignorujte. Dělají to schválně, protože pak píšou emaily, které by jako podnikatelé zákazníkům posílat nesměli.

Manipulace, manipulace, manipulace

Kalkulačka, která se vymyká matematickým a statistickým zákonům, je nabízena u každého balíčku. Pokaždé vám ukáže obrovské výhry s obrovskou důvěrou. Reálně budete mít velké štěstí pokud skončíte na nule. Při koupi balíčku vám ukážou, kolik můžete vyhrát a dají k tomu obrovskou důvěru. Je to prasárna největšího stupně. V balíčku jim nikdy nevyšly všechny tipy najednou, přesto opakovaně dávají důvěru v tento jev přes 97%. Budete rádi, když nebudete v mínusu za sázky a přijdete jen o cenu balíčku, což je něco mezi 1-2 tisíci.

Donedávna ještě na stránkách psali, že úspěšnost jejich Premium Exclusive tipů se pohybuje nad 80% (a že se ji snaží takto držet). Tuto lež už z webu smazali. Ve skutečnosti se při průměrném kurzu kolem 2 pohybuje úspěšnost kolem a pod 50%, tedy kolem 0% ROI a do záporu. Zákazník tak bude dlouhodobě ztrátný kvůli obrovské ceně těchto tipů i kvůli ceně balíčků a členství.

Ano, takto jim to vychází, když ve VYBRANÉ (ILUSTRAČNÍ) historii tipů zatají většinu proher. Ve skutečnosti byste byli v mínusu jak v sázkách, tak desítky tisíc za nákup jednotlivých tipů.

Kalkulačka výher zobrazuje zřejmě situaci, že by vyšly všechny jejich tipy. Což je pravděpodobnost podobná tomu, že na vás spadne meteorit. Znovu, je důležité si uvědomit, že v reálu jsou jejich tipy ztrátové. A takto skončí i váš měsíc. V to mám důvěru 99,99% 🙂

Chyby, chyby, chyby

I takové nákupy tipu za několik set se vám můžou stát. Nalákají vás na megakurz, ale po zakoupení zjistíte, že doporučili jedničku v kurzu 1,62 🙂

Dalším případem je tip, který byl nabízen za několik set korun s obřím titulkem “KURZ 5+”. Hned po nákupu jsem ho chtěl vsadit, ale kurz na trhu v době nákupu už byl nejlépe 3,65, podobně i průměr v cizině. Reklamace byla zamítnuta. Přitom popis zboží musí odpovídat obsahu. A zde kupujete přímo jednotlivý tip, což je produkt, ne služba. Oni vědí, že kurz už dávno není 5+ (jestli někdy vůbec byl), ale přesto prodávají pořád pod stejným popiskem. Jestli tohle není podvod, tak co je to? V momentě publikace nabídky už byl kurz 3,65 max. Přesto tip prodávali jako něco s kurzem 5+

 

Premium Exclusive tipy = úspěšnost jako kdyby to vybírala moje kočka pacičkou 🙂

Pánové se snaží nabudit dojem, že mají nějaké zákulisní kontakty. Nemají nic, jen velké řeči. Za sledované období byly jejich nejdražší PREMIUM EXCLUSIVE tipy (každý přes tisíc korun) v mínusu! A to je u všech důvěra 98% a více.

Členství. Mnoho set za vůbec nic

Buďte velmi obezřetní. Nákupem členství nezískáváte téměř vůbec nic, jsou to v podstatě jim odevzdané peníze. Dle podmínek máte nárok jen na doslova 4  tipy za celou dobu členství, které mají nízkou důvěru a jsou nazvány FREE TIPY (a které v doprovodném videu ani nedoporučují sázet :). Stejné najdete kdekoliv na internetu zdarma. To se týká nabídky základního členství viz níže. Tedy nárok na 4 Free tipy za 2199 Kč, které nemají větší hodnotu, než kdybyste sázeli podle náhodného hodu kostkou.

Citace z obchodních podmínek: OKSÁZKY nabízí svým zákazníkům tzv. VIP členství, jehož jednotlivé druhy se liší pouze dobou trvání členství a v závislosti na něm jeho cenou. V rámci VIP členství bez ohledu na jeho druh OKSÁZKY zákazníkovi garantují poskytnutí 4 (čtyř) VIP FREE TIPŮ po celou dobu trvání VIP členství. VIP FREE TIPY jsou základním druhem tipů poskytovaných ze strany OKSÁZEK.

Přikoupit si můžete balíčky VIP Premium a VIP Premium Exclusive, ale pokud není zrovna nějaká akce, tak třeba na dva měsíce  to stojí i deset a více tisíc. A pozor, podle obchodních podmínek stále máte nárok pouze na několik málo tipů.

Níže se podívejte kolik ta sranda stojí. Po kliknutí na nákup ještě zjistíte, že po vás chtějí dalších xx tisíc za exclusive premium tipy, které NEJSOU v ceně. Slevy mají každý den, přesto se každý den snaží vybudit dojem, že právě ty dnešní slevy jsou něčím výjimečné a že se nebudou opakovat. Typická manipulace. Dále využívají, také lživé, odpočítadlo, kde ukazují, že sleva je třeba jen pro posledních 5 lidí, nebo že už zbývají poslední 2 slevy z 5. Stejná akce se za týden zopakuje, není to tedy nic exkluzivního. Pánové se prostě ty svoje nesmysly snaží prodat za každou cenu a používají veškeré psychologické manipulační techniky, které existují.

A pozor, nákup členství bude podmíněn automatickým obnovením. Tak opravdu dávejte pozor, ať členství včas ukončíte, protože vám stáhnou peníze z účtu. Doufám ale, že pokud čtete tento článek, tak o nákupu členství neuvažujete 🙂 Dát 37 tisíc za 180 denní členství, to musí hodně zabolet, když zjistíte, že ty tipy stojí za ho…

Klamavá reklama. Pánové lžou, jak když tisknou

Když se plán potká s realitou

A takto by dopadl onen balíček, kdybyste ho za něco přes tisícovku koupili 🙂 Samozřejmě vše téměř tutovky, s jistotou 98-99%

Úspěšný den je pro ně i den, kdy dosáhnou malého mínusu na konci 🙂 Což se přesně stalo 12.10.2019. Asi malou ztrátu považují za úspěch.

Analýzy a jejich (ne)dostupnost

U většiny tipů analýza chybí. Není se čemu divit, chlapci si s výběrem utkání moc práce nedávají. A co by také psali k tipu na venezuelskou ligu na tutovou dvojku, když ten zápas vybrali metodou ententýky dva špalíky 🙂 Hraje tým, o kterém slyším poprvé, s týmem, o kterém slyším poprvé, ale domácí tým hraje doma, tak proto opravdu věřím, že vyhrají hosté. Toto je zhruba úroveň jejich analýz, pokud už je zveřejní. Proto zveřejňují jen výjimečně. Neboť i průměrný sázkař pozná, že analýzu psal začátečník. A oni si budují auru odborníků. Jsou to odborníci, ale na balamucení lidí, nikoliv na sportovní sázení.

Opravdu velice zajímavá analýza :))

Slibovat pánové umí, ale skutek utek

Doslova každý den je nějaké velká akce, která se údajně už nemusí opakovat. Opakuje se každý den 🙂 Nosy už mají delší než Pinochio.

Sebedůvěra pánům nechybí,výsledky ano

Příklad doporučení. Všude samé superlativy a téměř 100% důvěra. A ve skutečnosti se tikety jen červenají. Tip číslo 4 je označen jako superlevný, pro klienty s nízkým kapitálem. To myslí na většinu stávajících klientů, kteří díky jejich tipům prohráli peníze a už tak bohužel mají nízký kapitál 🙂 Ale co, pár set za tip, který je stál půl minuty času, to se dá, ne? Ještě je třeba vyždímat i ty, kteří už prohráli dost.

Všechno je extrémně výhodné 🙂 Ale pozor… jen pro ně.

Pro zákazníka není extrémně výhodné dát každý den tisíce za balíčky, které obsahují ztrátové tipy.

Pro zajímavost, jak dopadly Premium tipy ze dne 17.10. 2019 (nabídka viz obrázek výše), za které byste dali v balíčku přes 2000, samostatně možná kolem 10 tisíc.

Ta banda packalů už ani neví, jaký větší blábol k tipům psát. Viz “superlevný tip se zvýšeným rizikem”. Nejnižší důvěra a jediný tip, který jim vyšel. A proč by měli nabízet tip se zvýšeným rizikem klientům “s velmi nízkým kapitálem”? Aby ho měli ještě nižší? IQ tykve v přímém přenosu.

Tým OK (KO) Sázek: hlavní zanosvodič a jeho nohsledové

Tyto lidi z oksazky.cz (https://oksazky.cz) je dobré si zapamatovat, abyste jim nenaletěli při nějakém budoucím projektu. Investici do téhle jejich ojebávky budeme muset oželet. Všechny informace níže převzaty z veřejné části stránek https://oksazky.cz/cs/team

Co je tohle za člověka, který se neštítí takhle vodit lidi za nos?

Podívejme se na ten tým “odborníků” blíže. Napište jim, nebo zavolejte. Jestli je znáte, zeptejte se jich, proč mají zapotřebí účastnit se něčeho takového. Zeptejte se jejich maminek a tatínků, proč je nenaučili si vydělávat peníze poctivěji – než slibováním věcí, o kterých ví, že nemohou a neumí splnit. Proč se dali na cestu ojebávání lidí a zjevné, cílené manipulace?

Sebastián Cinádr FB profil https://www.facebook.com/sebastian.cinadr. Teprve pár let zpátky dokončil střední, je z Pardubic. Ve skutečnosti není odborníkem na nic. +420 723 366 590 / cinadr@oksazky.cz

Pavel Zapadlo FB profil https://www.facebook.com/pavel.z.zapadlo. + 420 607 068 753 / zapadlo@oksazky.cz
Jeho jméno by nemělo zapadnout.

Miloš Lindr FB Profil https://www.facebook.com/milosmilito.lindr?
milosl@oksazky.cz

Jakub Černický FB profil https://www.facebook.com/jakub.cernicky

 

Pro ilustraci jak úspěšné jsou jejich MMA tipy. Nedávné doporučení, noční tipy na UFC. Spivac si Tuivasu zcela povodil a Hooker taktéž jasně dominoval. A Adesanya Whitetaker byl podle všech skutečných odborníků zápas 50 na 50 a tomu odpovídaly i kurzy. Takže není umění si takový zápas vybrat k tipu, protože minimálně jednou ze dvou pokusů vyjde.

 

UFC Fight Night 161. Pánové znovu projevili expertní znalost 🙂 Sázet opačně, tak jste v balíku.

 

Kdo stojí v pozadí? Jakub Hošek.

Šmejdské poradenství OK Sázky a kdo za ním stojí? Zapomněl jsem poukázat na největšího nosvodiče, který za tím vším stojí a to je Jakub Hošek. Koukněte na odkaz https://www.facebook.com/namizine/posts/118943289525495?__tn__=-R

Hošek z Jesenice podniká v řadě pochybných projektů více viz https://rejstrik-firem.kurzy.cz/zivnostnik/Z26VpJqflaU=?fbclid=IwAR2M7d9nCUAFzol59N0sCCmwOnBdWNDRo1wVNlE1ZWg5eq2xDpIZ0RpIOh4

Mimo jiné podniká v projektu Naber Svaly, ale i v dalším sázkovém poradenství www.ledovasance.cz

Tady mu můžete napsat na LinkedIn https://cz.linkedin.com/in/jakub-ho%C5%A1ek-26a659116?fbclid=IwAR1RtAWVIJknuu6NJePtHJ16ZzVUZi3DXqoCseSzB_GnQtpAuzgsyX1CB1Q

Tady na profilovce Černického po jeho pravici Hošek.

 

Další informační zdroje o scamu oksazky.cz

 • článek o polské variantě stránek https://www.surebety.pl/artykul/okzaklady-pl  Na stránkách v jiných jazycích si pánové dávají jiná jména, asi nechtějí, aby jim tady nějaký nasraný Polák přijel rozbít hubu.
 • informace o OK Sázky ve FB skupině Sportovní sázení – podvod a lhaní zákazníkům
 • článek na Betarena.cz https://www.betarena.cz/rubriky/skola-sazeni/placene-tipy-na-sazeni-sazkove-poradenstvi-vyplati-se_3919.html
 • tady lživý PR článek napsaný na objednávku https://pravyprostor.cz/sazkove-poradenstvi-jmenem-ok-sazky-jedna-se-o-skutecne-funkcni-poradenstvi-zname-odpoved/
 • své zkušenosti s OK Sázky můžete publikovat např. zde na Facebooku https://www.facebook.com/OKSazkyKOSazky/