Podpora projektu

 

iHerb

Při nakupování na iHerbu lze použít při placení v košíku můj kód WDJ255 viz obrázek (vložit a kliknout Apply)

Pokud to bude váš první nákup, získáme oba slevu 5% (předtím to bylo 5 dolarů pro oba). Za vaše další nákupy během příštích 6 měsíců mi iHerb dá bonus 5% z ceny nákupu.
Pokud jde o váš první nákup a nově zřízený účet, pak určitě použijte i kód WELCOME5 a dostanete od iHerbu slevu 5 dolarů na tento první nákup. Doporučuji u prvního nákupu vždy využít tu slevu 5 dolarů od iHerbu. Můj kód můžete použít pro druhou a další objednávky, kde oba dostaneme 5% slevu. Ale myslím, že fungují u první objednávky i oba kódy současně. WELCOME5 a WDJ255. Sleva tak bude 5 dolarů + 5%.

Někdy na sobě testuji vyšší dávky doplňků, které doporučuji a tak mi těch pár dolarů (odhadem do 20 dolarů za měsíc), které tímto způsobem mohu získat od iHerbu, pomůže ušetřit nějakou část z peněz, které do testování produktů investuji. Pokud se kreditu sejde více, kupuji za něj doplňky pacientům.

WDJ255 iherb

Vložit a kliknout Apply

 

Žádnou jinou formu podpory nepřijímám. Jak informace na těchto stránkách, tak případně emailové konzultace, jsou vždy zdarma. iHerb jsem se rozhodl zde uvést jen proto, že kredit na další objednávky získám od třetí strany a současně dá iHerb slevu i vám. Tohle mi přišlo zbytečné nevyužít. Navíc iHerb je největší americký eshop s doplňky a u většiny položek má i nejlepší ceny na internetu. Odkazy na produkty v článcích můj kód neobsahují, je tak jen na vás, pokud ho uvedete nebo ne.

Děkuji za podporu!