Podpora projektu

iHerb

Při nakupování na iHerbu lze použít při placení v košíku můj kód WDJ255 viz obrázek (vložit a kliknout Apply)

Pokud to bude váš první nákup, získáme oba slevu 5% (předtím to bylo 5 dolarů pro oba). Za vaše další nákupy během příštích 6 měsíců mi iHerb dá bonus 5% z ceny nákupu.
Tady je třeba upozornit, že pokud jde o váš první nákup a nově zřízený účet, pak můžete použít kód WELCOME5 a dostanete od iHerbu slevu 5 dolarů na tento první nákup. Doporučuji u prvního nákupu vždy využít tu slevu 5 dolarů od iHerbu. Můj kód můžete použít pro druhou a další objednávky, kde oba dostaneme 5% slevu. Ale zjistil jsem, že se dá použít i současně spolu s kódem WELCOME5 (lze aplikovat oba kódy). Sleva tak bude 5 dolarů + 5%.

Někdy na sobě testuji vyšší dávky doplňků, které doporučuji a tak mi těch pár dolarů (odhadem do 10 dolarů za měsíc), které tímto způsobem mohu získat od iHerbu, pomůže ušetřit nějakou menší část z peněz, které do testování produktů investuji. Pokud se kreditu sejde více, kupuju za něj doplňky pacientům.

WDJ255 iherb

 

Žádnou jinou formu podpory nepřijímám. Jak informace na těchto stránkách, tak případně emailové konzultace, jsou vždy zdarma. iHerb jsem se rozhodl zde uvést jen proto, že kredit na další objednávky získám od třetí strany a současně dá iHerb slevu i vám. Tohle mi přišlo zbytečné nevyužít.

Děkuji za podporu!