Historie úprav

Do této sekce jsem původně vkládal informace o aktualizacích na stránce. Tyto jsou k dispozici v archívu. Nově tuto stránku využiju pro blogování a krátké aktuální poznámky.

19.11. poznámka ke kolostru

Žrát kozí kolostrum je taková pitomina, že to nemá obdoby. Za a) nejsou téměř žádné průkazné studie o účincích na imunitu a za b) je to extrémně drahé (jsou desítky levnějších a účinnějších doplňků, které mají účinnost prokázány mnohem více). Je to všechno jenom byznys, protože to byla jedna z posledních věcí, které se nesměly prodávat (z krávy nebo ovce). Tak se vytvořil tenhle humbuk. A samozřejmě ziskuchtivci tohle doporučí, protože z toho mají provizi. Pro zájemce tady černé na bílém: účinek 0-0-0. https://examine.com/supplements/colostrum/
Neseriózní zdravotní poradce se pozná tak, že vám na první schůzce prodá kolostrum..

Guru Nepilý. Lesk a bída české alternativní medicíny.

Už mi to nedalo a našel jsem si čas sepsat článek o zákulisí české alternativní medicíny.

Nejvyhledávanější výrazy na stránce aneb Varumin se vrací

Za poslední dobu jsou 8 nejvyhledávanějšími výrazy na stránce alternativnicesta.cz následující:

Na první a osmém místě se umístil Antabus. Je to velmi překvapivé, protože v bulváru se o antabusu jako o zázračném léku na rakoviny nepíše. Myslel jsem si, že je to dáno Wikipedia odkazem, ale ten vede přímo na článek. Tam není důvod, aby čtenář vyhledával, když už „našel“. Tak pro mě zůstává záhadou, proč zrovna Antabus je nejvyhledávanějším slovem na stránkách.

Graviola, pampeliška a amygdalin jsou jasné „hity“ a koluje o nich mnoho bulvárních článků.

Co nechápu je tolik vyhledávání Varuminu. Varumin je makedonský podvod, který se vydává za lék na rakovinu. Strávil jsem, úspěšně, mnoho hodin času, abych vyčistil český web od tohoto jedovatého plevele, který okrádal onkopacienty o peníze. Když si dnes zadáte „varumin“ do googlu, tak už se za lék na rakovinu tento doplněk stravy nevydává. Tedy alespoň u většiny eshopů. Třeba Brněnská lékárna je v pohodě viz odkaz. Naopak na benu.cz zase lžou jako když tisknou.

Varumin žádný prokázaný protinádorový účinek nemá, proti žádným metastázám nepomáhá. Je to jen pár bylin vyluhovaných ve vodě za mnoho tisíc korun, které se snaží vyvolat dojem, že jsou lékem na rakovinu. Cíl je jen obrat pacienty, kteří hledají pomoc, o peníze. Napište lékárnám jako je benu.cz info@benu.cz ,že nepovažujete za morální, aby takové podvody propagovali a prodávali a vydělávali na nich. Já jim dnes napíšu, aby lživý popis odstranili do pondělí. Tento výrobek prodává i Dr. Max napište i jim ceo@drmax.cz

Na odstranění lží z jejich stránek varumin.cz bohužel české úřady nemají páky, neboť web je registrován kdo ví kde a nefiguruje tam žádná firma s českým IČO. Na webu je kontakt jen na slovenskou firmu Grynt, s.r.o.

Blog publikován: 1.10. 2017